Mislina Home

Mislina Home, sıvı geçirmez alez ve yatak koruyucuları başta olmak üzere ev-otel tekstili, bebek-çocuk tekstili, medikal tekstilinde yüksek kalite standartlarında üretim yapıyor.
Bugün Türkiye’de evlerin vazgeçilmez bir markası olan Mislina Home yurt içini de aşarak başta Avrupa ülkeleri olmak üzere çok sayıda ülkeye ürünlerini gönderiyor.
Sağlıklı | Rahat | Kaliteli

Geniş Ürün Gamı ve Kalite Standartları

Mislina Home olarak %100 sıvı geçirmez alezlerden; yatak koruyucuları, havlu&bornoz, mutfak tekstili ve wellsoft battaniyeye; çocuk ürünlerinden çamaşır makinesi örtüsüne kadar her bir ürün grubunda yüksek kaliteyi uygun fiyatla buluşturuyoruz.
Uzun ömürlü ürün tasarımı ve üretimi prensibimizle modern tekstil ürünlerimizi en büyük önceliğimiz sağlığınızı düşünerek kalite standartları, belgeleri ve sertifikaları ile üretiyor ve performans testlerinden geçiriyoruz.
Yüksek ürün gamına ve birbirinden özel tekstil koleksiyonlarına sahip Mislina, medikal tekstil alanındaki tecrübe ve deneyimlerinin yardımıyla sağlık öncelikli ürünlerini tamamen el değmeden temassız bir şekilde üretiyor.
Profesyonel teknik tekstil uygulayıcısı olarak uzay teknolojisi olarak geçen Outlast teknolojisini de kullanabilen Mislina, özellikle antibakteriyel ve hipoalerjenik ürünler konusunda uzmandır.
Ürünleri ile yüksek müşteri memnuniyetine sahip ve kullanıcıları tarafından tavsiye edilen Mislina, e-ticaret alanında da lider firmalardan olarak kullanıcı deneyimine önem veriyor ve iyileştirmek için sürekli çalışıyor. Üst düzey kullanıcı deneyimine sahip sitesi ile hızlı, kolay ve güvenli alışveriş sağlıyor.
ÖNCELİĞİMİZ KONFORUNUZ

Mislina Home Gururu

trendyol-puan-v2

9.6/10

9.8/10

10/10

*Mislina® Home ürünlerinin satıldığı platformlardaki Mislina® mağaza puanlarıdır. Ayrıca, Mislina® Home ürünlerinin satıldığı Türkiye’deki platformlardan 1000’ den fazla kullanıcı geribildirimden alınan sonuçların memnuniyet oranı %98’dir.

Hikayemiz

%100 sıvı geçirmez alez ürünlerinde Türkiye’nin öncü firmalarından olan Mislina tüm ürünlerinde son teknolojileri kullanır. Teknik bilgi ve uzman deneyimi ile premium ve yenilikçi ürünler üretme misyonuna sahip markamız %100’e varan müşteri memnuniyeti ile de bunu kanıtlıyor.
90’lı yıllarda başlayan tekstil yolculuğu, 2008 yılında kurulan, Zeyd Tekstil A.Ş. bünyesindeki en büyük marka olan Mislina Home 25 yıldan fazla tecrübe ve deneyimi ile sürekli inovatif çalışmalar yaparak dünya standartlarında yatak odası tekstili, banyo tekstili, mutfak tekstili, bebek tekstili ve medikal tekstil alanında ürün üretmeye devam ediyor. Tüm operasyonlarını; imalat, üretim, test, dağıtım, vb. kendi bünyesinde gerçekleştiren Mislina, pamuk ve polyester ipliklerden örme ve dokuma kumaşların imalatını yine kendi bünyesinde yapıyor.

REKABETÇİ FİYAT

Dünya standartlarında premium kalite ürünlerin sektöre göre fiyat avantajı.

ARGE & TEKNOLOJİ

Makine yatırımlarından AR-GE çalışmalarına kadar kapsamlı süreçler.

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Farklı model ve özelliklerde her ihtiyaca uyan geniş ürün seçenekleri

Kuruluşundan bugüne geçen sürede sürekli yeni yatırımları ile hızlı büyüme sürecini sürdürerek, yenilikçi yaklaşımıyla ürün portföyünü her geçen yıl artırıyor. Yurt dışında büyük bir coğrafyaya hitap eden, yurt içi bireysel müşterilerine premium kalitede ürün sunmaya devam ediyor.

Mislina Home Gururu

MİSLİNA HOME

TARİHÇE

2008 - 2010

2008’de kuruldu.
2009’da üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliği arttırıldı. İlk ihracatı Yunanistan’ a sıvı geçirmez mutfak önlük seti oldu. Aynı yıl Almanya’ ya su itici kumaş özellikli (gabardin) havlu ve diğer tekstil ürünlerinden ihraç etmeye başladı. 2010’da ihracat ülkeleri genişledi. E-ticaret faaliyetlerine başladı.

2011 - 2012

İlave üretim ekipman ve makine yatırımları yapıldı. Ürünlerinin satıldığı ülke sayısı artmaya devam etti. Neredeyse tüm ürün grupları kendi bünyesinde üretilmeye başlandı.

2013 - 2015

Bu yıllarda yapılan ilave yatırımlar ve artan ürün çeşitliliğle yurt içi pazarda satış rakamları 4 kat, yurt dışı pazarlarda ise 10 kat arttı. 2015 yılında makine parkı son teknoloji ile tamamen yenilendi.

2016 - 2018

Uluslararası pazarlama ağı genişledi. Marka bilinirliği artırıldı. 2018 yılında markalaşma süreci ile birçok marka ve patent kuruldu ve alındı.

2019 - 2020

Ar-ge çalışmaları ile tamamen sağlıklı, yüksek teknolojiye sahip tekstil ürün grupları haricinde uzay teknolojisi olan outlast teknolojisine yatırımlar yapıldı. Ayrıca yeni fabrika yatırımları ve depo yatırımları başladı.

Mislina Ürünlerinin Ulaştığı Ülkeler

 • Amerika
 • İngiltere
 • Rusya
 • Almanya
 • Fransa
 • Kanada
 • İsrail
 • Hollanda

 • Yunanistan
 • Hırvatistan
 • Bosna-Hersek
 • Romanya
 • Polonya
 • Arabistan
 • Fas

Sorularınız, destek talepleriniz, görüş ve önerileriniz için iletişime geçin.